Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOdpady z tworzywa sztucznego na maszynie Diesel

Profesjonalne duże odpady z tworzyw sztucznych na maszynie Diesel za pomocą miksera typu wsadowego

dobra jakość Odpady z tworzywa sztucznego na maszynie Diesel na sprzedaż
dobra jakość Odpady z tworzywa sztucznego na maszynie Diesel na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Profesjonalne duże odpady z tworzyw sztucznych na maszynie Diesel za pomocą miksera typu wsadowego

Chiny Profesjonalne duże odpady z tworzyw sztucznych na maszynie Diesel za pomocą miksera typu wsadowego dostawca

Duży Obraz :  Profesjonalne duże odpady z tworzyw sztucznych na maszynie Diesel za pomocą miksera typu wsadowego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OURSUN
Orzecznictwo: CE GS
Numer modelu: OS-50T

Zapłata:

Czas dostawy: 90 dni roboczych
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Słowa kluczowe: przekształcenie odpadów z tworzyw sztucznych w olej opałowy Modelu: OS-50T
Głównym surowcem: PP, PE i PS. Moc: około 280KWH / Ton
Funkcja: Dobra wydajność środowiskowa Gwarancja: 2 lata

Profesjonalne duże odpady z tworzyw sztucznych na maszynie Diesel za pomocą miksera typu wsadowego

Jak bezpiecznie i całkowicie wyeliminować zanieczyszczenie tworzyw sztucznych do środowiska, przekształcić odpady w skarb i naprawdę skutecznie je wykorzystać. Co więcej, nie spowoduje wtórnego zanieczyszczenia i może uzyskać bardziej opłacalne zyski ekonomiczne z kontroli zanieczyszczenia środowiska. Prawdziwe korzyści społeczne i gospodarcze są celami, które firma Anhui Aosheng Resources Utilization Company realizuje. Dzięki ponad dziesięcioletnim staraniom i licznym próbom przeprowadzonym przez naszych badaczy, w końcu rozwiązaliśmy różne problemy związane z procesem wytwarzania paliwa odpadowego z odpadowych tworzyw sztucznych.

Jednocześnie podsumowaliśmy inwestycję podobnego sprzętu za granicą, dużą powierzchnię użytkową, skomplikowaną strukturę, kłopotliwą eksploatację, wysokie koszty produkcji, surowe wymagania surowcowe, wysokie zużycie energii, niską sprawność cieplną, gęste złoża węgla w czajniku, oraz ciężki olej. W oparciu o brak korzyści ekonomicznych i innych wad, po wielokrotnych badaniach i analizie dużej liczby krajowych i zagranicznych powiązanych materiałów, w połączeniu z cechami strukturalnymi chińskiej produkcji maszyn i urządzeń chemicznych, w oparciu o liczne eksperymenty, z powodzeniem opracowano niski koszt popularyzacji w różnych krajach. Model użytkowy ma zalety prostej struktury, małego zajmowanego obszaru, niskiego zużycia energii, niskich kosztów produkcji, niewielkich inwestycji, szerokiego źródła surowców, szybkiego zwrotu z inwestycji i wysokiej jakości oleju opałowego, a także "odpadów oszczędzających środowisko" urządzenia do krakowania atmosferycznego z tworzyw sztucznych ". Urządzenie w pełni wykorzystuje wytworzony przez siebie gaz łatwopalny do ogrzewania, unikając dużych wydatków na energię elektryczną z elektrycznych urządzeń grzewczych i w pełni wykorzystując wszechstronne wykorzystanie zasobów.

Nasz zakład przyjmuje najnowszą technologię pirolizy i uzyskał kilka patentów i certyfikatów po dziesięcioleciach innowacji i rozwoju. Został on powszechnie uznany w kraju i za granicą, z doskonałą wydajnością, konkurencyjną ceną, wysoką wydajnością, wygodą utrzymania i oszczędnością kosztów.

Nasi wykwalifikowani specjaliści dostarczą klientom optymalne kompleksowe rozwiązania wymagane w przypadku rysunków technicznych, instalacji i montażu, nadzoru,

uruchomienie i szkolenie personelu, a także serwis posprzedażowy.

Główny surowiec: PP, PE i PS.

Wymagana moc: około 280 kWh / tonę

Dzienna wydajność przetwarzania odpadów tworzyw sztucznych: od 10 ton do 500 ton

Proporcja oleju: od 50% do 90% w zależności od różnych surowców

4 produkty końcowe otrzymujemy po pirolizie i destylacji. A ich zastosowania są poniżej.


1- Olej rafinacyjny

(1) olej napędowy (0 # lub 5 #)

Zawiera 75 - 80% dla wszystkich olejów. I może być stosowany w wózkach widłowych i innych ciężarówkach inżynieryjnych, statkach, generatorach itp.

(2) olej napędowy

Zawiera około 20% dla wszystkich olejów. Może to być olej samochodowy po zmieszaniu z olejem o wyższej wartości oktanowej 1 : 1 lub bezpośrednio w generatorze benzyny.


2- Gaz

Zostanie ponownie wykorzystany. (Palny gaz wytworzony w procesie przetwarzania może zostać ponownie wykorzystany jako paliwo do ogrzewania samego urządzenia, co pozwoli zaoszczędzić mnóstwo energii na cały proces pirolizy plastycznej).

3- Woda

Będzie on ponownie użyty jako woda kondensacyjna.

4- Żużel

Może to być węgiel aktywny i pręt węglowy lub spalanie wraz z węglem i węglem.

Technologia i proces technologiczny

Technologia i proces technologiczny urządzeń ochrony środowiska i oszczędzania energii Sprzęt do produkcji paliwa z odpadów Tworzywa sztuczne są opracowywane niezależnie przez naszą firmę, która zdobyła 4 krajowe patenty na wynalazek, 29 sztuk praktycznych modeli. I coraz więcej nowych technologii jest badanych i rozwijanych.

Przyjazna środowisku technologia pirolizy odpadów ma wiodący poziom w kraju i za granicą, szczególnie w zakresie energooszczędnych technologii.

Istniejące codzienne przetwarzanie 10 ton odpadowych tworzyw sztucznych i dowolna zdolność przeładunkowa sprzętu urządzenia do wyboru przez klientów.

Szczegóły kontaktu
Anhui Oursun Resource Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Eileen Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)