Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOdpady z tworzyw sztucznych do roślin oleistych

Małe skalę Odpady z tworzyw sztucznych do instalacji do produkcji olejów / pirolizy Recykling przyjazny dla środowiska

dobra jakość Odpady z tworzywa sztucznego na maszynie Diesel na sprzedaż
dobra jakość Odpady z tworzywa sztucznego na maszynie Diesel na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Małe skalę Odpady z tworzyw sztucznych do instalacji do produkcji olejów / pirolizy Recykling przyjazny dla środowiska

Chiny Małe skalę Odpady z tworzyw sztucznych do instalacji do produkcji olejów / pirolizy Recykling przyjazny dla środowiska dostawca

Duży Obraz :  Małe skalę Odpady z tworzyw sztucznych do instalacji do produkcji olejów / pirolizy Recykling przyjazny dla środowiska

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OURSUN
Orzecznictwo: GE CS
Numer modelu: OS-28T

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 305
Czas dostawy: 90 dni roboczych
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Słowa kluczowe: odpady z tworzyw sztucznych na olej napędowy Modelu: OS-28T
Dzienna pojemność: 10 ton do 500 ton Wskaźnik oleju:: od 50% do 90%
Metoda pracy: W pełni ciągły produkty końcowe: rafinacja oleju, benzyny, gazu, wody, żużla

Małe skalę Odpady z tworzyw sztucznych do instalacji do produkcji olejów / pirolizy Recykling przyjazny dla środowiska

Główny surowiec: PP, PE i PS.

Wymagana moc: około 280 kWh / tonę

Dzienna wydajność przetwarzania odpadów tworzyw sztucznych: od 10 ton do 500 ton

Proporcja oleju: od 50% do 90% w zależności od różnych surowców

Nasz zakład przekształcania odpadów z tworzyw sztucznych na paliwo przyjmuje najnowszą technologię pirolizy, a po wielu latach innowacji i rozwoju uzyskał kilka patentów i certyfikatów. Został on powszechnie uznany w kraju i za granicą, z doskonałą wydajnością, konkurencyjną ceną, wysoką wydajnością, wygodą utrzymania i oszczędnością kosztów.

Jest to celem, do którego dąży personel techniczny Anhui Aosheng, aby całkowicie i bezpiecznie wyeliminować zanieczyszczenie środowiska tworzywami sztucznymi, czyniąc z niego skarb, wykorzystując gruntownie i nie powodując wtórnego zanieczyszczenia; w tym samym czasie można uzyskać znaczne oszczędności dzięki kontrolowaniu zanieczyszczenia środowiska, które może naprawdę przynieść przyszłość korzyści społecznych i korzyści gospodarczych. Po ponad 10 latach wysiłku i niezliczonych próbach, nasz personel techniczny w końcu rozwiązał tak wiele trudności w pirolizie zużytych tworzyw sztucznych, aby wyprodukować olej opałowy. Tymczasem podsumowaliśmy problemy związane z podobnym sprzętem zagranicznym i krajowym, takimi jak: duża inwestycja, skomplikowana struktura, skomplikowana eksploatacja, wysokie koszty, surowe wymagania dotyczące surowców zagranicznych urządzeń i wysokie zużycie energii, niska sprawność cieplna, gruby pokład węglowy w czajniku, ciężki olej, brak ekonomicznych korzyści sprzętu domowego. Po wielokrotnych badaniach i odwołaniu się do dużej liczby odpowiednich materiałów w kraju i za granicą połączyliśmy cechy konstrukcyjne domowych maszyn i urządzeń chemicznych do produkcji. W końcu, po niezliczonych próbach, udało nam się stworzyć sprzęt do krakowania tworzyw sztucznych pod ochroną środowiska pod ciśnieniem atmosferycznym. Sprzęt jest odpowiedni do szybkiego i popularyzacji na rynku, z wieloma zaletami, takimi jak niski koszt, prosta struktura, mały zawód, niskie zużycie energii, małe inwestycje, szerokie surowce, szybki zwrot inwestycji i dobrej jakości paliwo. Urządzenie to w pełni wykorzystuje wytworzony przez siebie gaz łatwopalny do podgrzania, co pozwala uniknąć dużego zużycia energii elektrycznej i naprawdę pozwala na pełne wykorzystanie zasobów.

Funkcje i funkcje:

Funkcjonować:

Funkcją urządzenia jest wykorzystanie odpadowych tworzyw sztucznych do krakingu katalitycznego w ciśnieniowym reaktorze ciśnieniowym, a następnie organiczny łańcuch polimerowy w odpadowych tworzywach sztucznych zostaje odcięty i zredukowany do węglowodorów o niskiej masie cząsteczkowej, oleju opałowego. Palne, niezanieczyszczone gazy pod gazem C5 generowane przez urządzenie są poddawane recyklingowi przez zespół odzysku gazu i transportowany palnik paliwowy rurociągiem po ustalonym ciśnieniu. Jest więc ogrzewany samoczynnie i eliminuje wtórne zanieczyszczenie środowiska.

Cecha:

  • Oszczędzanie energii

Podgrzewany przez gaz palny wytwarzany podczas pirolizy (każda tona surowca może wytworzyć około 60 kg gazu). Oszczędność ponad 500 stopni elektryczności na tonę surowców. W porównaniu z bezpośrednią emisją gazów, nie tylko eliminuje zanieczyszczenia, ale także zwiększa korzyści ekonomiczne. (Korzyści ekonomiczne na tonę surowców są większe niż 400RMB)

  • Bezpieczny

Normalne działanie ciśnieniowe, monitorowanie komputera, wielokrotna ochrona, dobre bezpieczeństwo.

  • Wysoka wydajność oleju

Dokładne pękanie katalityczne. Organiczne składniki odpadowych tworzyw sztucznych mogą być całkowicie popękane, a wydajność oleju jest wysoka (ilość odpadowych tworzyw sztucznych traktowanych pojedynczym czajnikiem dziennie ponad 2 tony lub dzienna produkcja oleju większa niż 1 tona).

  • Przyjazny środowisku

Surowce nie wymagają mycia, unikają zanieczyszczenia wody. Wytworzony przez siebie gaz można wykorzystać do ogrzewania, co oznacza oszczędność energii i ochronę środowiska. Pozostałością jest sproszkowany węgiel, który może być bezpośrednio sprzedawany jako surowiec dla przemysłu sadowniczego lub bezpośrednio zaangażowany w spalanie węgla.

  • Wysoce automatyczny

Pełna kontrola komputera, łatwa obsługa i mniej pracowników. Jedna zmiana 30 ton sprzętu na dzień wymaga jedynie 4 do 6 osób.

  • Problemy bezpieczeństwa rozwiązane

Przyjęcie stałego ciśnienia wysokotemperaturowego urządzenia do odprowadzania żużla (patent naszej firmy), rozwiązanie ukrytych problemów bezpieczeństwa spowodowanych wyciekiem z urządzenia do usuwania żużla

  • Zastosowanie mieszadła szczelinowego

Mieszalnik szczelinowy (opatentowany przez naszą firmę) i specjalny czynnik przewodzenia ciepła są wykorzystywane do rozwiązania problemu żelatynizacji i niedostatku powolnego tempa nagrzewania w procesie ogrzewania plastikowego.

  • Stabilny przepływ, smoczek i temperatura

Urządzenie do odzyskiwania gazu i stałego ciśnienia (opatentowane przez naszą firmę) rozwiązuje problem, że ciepło jest niestabilne, a temperatura nie może być kontrolowana z powodu niestabilnego natężenia przepływu gazu podczas procesu pirolizy.

  • Wysokiej jakości paliwo i niskie zużycie energii

Specjalna formuła krakingu plastycznego (zastrzeżona technologia naszej firmy) i proces pękania plastiku (opatentowany przez naszą firmę). Łącząc krakowanie katalityczne w fazie ciekłej z krakowaniem katalitycznym w fazie gazowej, unika się niedogodności krakowania katalitycznego w fazie ciekłej i niskiej jakości produktów naftowych i unika się wad wysokiej temperatury i dużego zużycia energii krakingu katalitycznego w fazie gazowej.

  • Niski woskowy olej

Technologia krakingu katalitycznego oleju woskowego stosowana jest do rozwiązywania wielu problemów związanych z olejkiem woskowym.

4 produkty końcowe otrzymujemy po pirolizie i destylacji. A ich zastosowania są poniżej.


1- Olej rafinacyjny

(1) olej napędowy (0 # lub 5 #)

Zawiera 75 - 80% dla wszystkich olejów. I może być stosowany w wózkach widłowych i innych ciężarówkach inżynieryjnych, statkach, generatorach itp.

(2) olej napędowy

Zawiera około 20% dla wszystkich olejów. Może to być olej samochodowy po zmieszaniu z olejem o wyższej wartości oktanowej 1 : 1 lub bezpośrednio w generatorze benzyny.


2- Gaz

Zostanie ponownie wykorzystany. (Palny gaz wytworzony w procesie przetwarzania może zostać ponownie wykorzystany jako paliwo do ogrzewania samego urządzenia, co pozwoli zaoszczędzić mnóstwo energii na cały proces pirolizy plastycznej).

3- Woda

Będzie on ponownie użyty jako woda kondensacyjna.

4- Żużel

Może to być węgiel aktywny i pręt węglowy lub spalanie wraz z węglem i węglem.

Szczegóły kontaktu
Anhui Oursun Resource Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Eileen Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)