Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOdpady z tworzywa sztucznego na maszynę paliwową

Professional Safe Waste Plastic To Fuel Machine 2-letnia gwarancja Zero Zanieczyszczenia

dobra jakość Odpady z tworzywa sztucznego na maszynie Diesel na sprzedaż
dobra jakość Odpady z tworzywa sztucznego na maszynie Diesel na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Professional Safe Waste Plastic To Fuel Machine 2-letnia gwarancja Zero Zanieczyszczenia

Chiny Professional Safe Waste Plastic To Fuel Machine 2-letnia gwarancja Zero Zanieczyszczenia dostawca

Duży Obraz :  Professional Safe Waste Plastic To Fuel Machine 2-letnia gwarancja Zero Zanieczyszczenia

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OURSUN
Orzecznictwo: GS CE SGS
Numer modelu: OS-68

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 305
Czas dostawy: 90 DNI
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Słowa kluczowe: przekształcenie odpadów z tworzyw sztucznych w paliwo Modelu: OS-68
Głównym surowcem: PP, PE i PS. Gwarancja: 2 lata
Charakterystyka: Realistyczne przemysłowe ciągłe Typ maszyny: Automatyczna instalacja do pirolizy odpadów

Professional Safe Waste Plastic To Fuel Machine 2-letnia gwarancja Zero Zanieczyszczenia

Krótkie wprowadzenie procesu technicznego

Proces technologiczny pirolizy firmy OURSUN rozpoczyna się od rozdrabniania tworzyw sztucznych Odpady z tworzyw sztucznych zostaną najpierw rozdrobnione do odpowiedniej wielkości wiórów, a następnie w sposób ciągły wprowadzane do reaktora pirolizy OURSUN dla reakcji pirolizy niskotemperaturowej przy normalnym ciśnieniu wraz z katalizatorem do przenoszenia siarki o niskiej temperaturze przez gorące uszczelnione urządzenie.


→ Gaz olejowy wytwarzany w procesie pirolizy zostanie przekształcony w olej opałowy i niewielki gaz palny (wykorzystanie do recyklingu po szorowaniu) po frakcjonowaniu i ochłodzeniu przez separator oleju.

→ Gaz palny zostanie użyty jako paliwo dla systemu grzewczego po procesie szorowania. System grzewczy stosuje technologię odzysku ciepła resztkowego, która w znacznym stopniu oszczędza energię i zmniejsza koszty eksploatacji. Spaliny wytwarzane przez linię produkcyjną zostaną oczyszczone w celu spełnienia norm środowiskowych, a następnie zrzucone.

Nasz zakład produkujący zużyty plastik do paliw przyjmuje najnowszą technologię pirolizy i uzyskał kilka patentów i certyfikatów po dziesięcioleciach innowacji i rozwoju. Został on powszechnie uznany w kraju i za granicą, z doskonałą wydajnością, konkurencyjną ceną, wysoką wydajnością, wygodą utrzymania i oszczędnością kosztów.

Nasi wykwalifikowani specjaliści dostarczą klientom optymalne kompleksowe rozwiązania wymagane w przypadku rysunków technicznych, instalacji i montażu, nadzoru,

uruchomienie i szkolenie personelu, a także serwis posprzedażowy.

Główny surowiec: PP, PE i PS.

Wymagana moc: około 280 kWh / tonę

Dzienna wydajność przetwarzania odpadów tworzyw sztucznych: od 10 ton do 500 ton

Proporcja oleju: od 50% do 90% w zależności od różnych surowców

4 produkty końcowe otrzymujemy po pirolizie i destylacji. A ich zastosowania są poniżej.


1- Olej rafinacyjny

(1) olej napędowy (0 # lub 5 #)

Zawiera 75 - 80% dla wszystkich olejów. I może być stosowany w wózkach widłowych i innych ciężarówkach inżynieryjnych, statkach, generatorach itp.

(2) olej napędowy

Zawiera około 20% dla wszystkich olejów. Może to być olej samochodowy po zmieszaniu z olejem o wyższej wartości oktanowej 1 : 1 lub bezpośrednio w generatorze benzyny.


2- Gaz

Zostanie ponownie wykorzystany. (Palny gaz wytworzony w procesie przetwarzania może zostać ponownie wykorzystany jako paliwo do ogrzewania samego urządzenia, co pozwoli zaoszczędzić mnóstwo energii na cały proces pirolizy plastycznej).

3- Woda

Będzie on ponownie użyty jako woda kondensacyjna.

4- Żużel

Może to być węgiel aktywny i pręt węglowy lub spalanie wraz z węglem i węglem.

SZCZEGÓLNE WŁAŚCIWOŚCI maszyny z odpadem z tworzywa sztucznego na olej

Funkcją urządzenia jest wykorzystanie wszelkiego rodzaju odpadów w reaktorze do krakingu katalitycznego w warunkach atmosferycznych i przecięcie łańcucha polimeru organicznego w odpadach z tworzyw sztucznych i zredukowane do węglowodorów o niskiej masie cząsteczkowej - paliwa. Nieclot i gaz palny pod C5 generowane podczas przetwarzania, które zostaną poddane recyklingowi przez urządzenie odzysku gazu, i doprowadzone do palnika paliwa po stabilizacji napięcia, podgrzewając go do samego urządzenia, eliminując wtórne zanieczyszczenie środowiska.
Jego wyposażenie charakteryzuje się:
1, Wykorzystanie gazu palnego wytworzonego podczas pirolizy do ogrzewania i zaoszczędzenie energii elektrycznej do 500 stopni (wytwarzanie gazu około 60 kg na każdą tonę surowca), eliminuje zanieczyszczenie spowodowane bezpośrednim opróżnianiem gazu i zwiększa efektywność ekonomiczną (Wywołuje 60 USD korzyści za każdą tonę surowca).
2, ciśnienie atmosferyczne, monitor komputerowy, wiele ochrony, bezpieczeństwo jest dobre.
3, Katalityczne pękanie całkowicie. Zrobić całkowicie organiczne składniki z odpadowego plastiku, a stosunek oleju jest wyższy (zdolność do codziennej przeróbki 2 ton odpadów z tworzyw sztucznych lub jedna tona oleju).
4, Dobra wydajność środowiskowa. Nie myj surowców i unikaj zanieczyszczenia wody. Powstały aparat samonagrzewający się do gazu, pozostałość jest proszkiem węglowym, który może być użyty jako surowiec sadzy i pręta węglowego lub spalania wraz z węglem i węglem.

5, nasz system maszynowy jest typu CIĄGŁEGO i AUTOMATYCZNEGO. Korzystanie ze sprzętu sterowanego komputerowo, prosta obsługa, mniej pracowników - tylko osiem osób pracuje w ciągu 24 godzin na 10 ton sprzętu do przetwarzania.

6, przy użyciu urządzenia do żużelowania o stałej temperaturze (patent firmy), w celu rozwiązania problemu żużlowania stanowiłoby zagrożenie bezpieczeństwa.
7, przy użyciu miksera typu wsadowego (patent firmy) i specjalnego medium przewodzącego, w celu rozwiązania problemów związanych z gumowym procesem gumowania i wadami powolnego ocieplania.
8, przy użyciu urządzenia do odzyskiwania gazu i stabilizatora napięcia (patent firmy), w celu rozwiązania przepływu gazu wytwarzanego przez niestabilność procesu krakingu, który doprowadził do niestabilności cieplnej i temperatury nie można kontrolować.
9, przy użyciu specjalnego katalizatora krakingu plastycznego (z zastrzeżonej technologii firmy) i procesu krakingu plastycznego (z patentu firmy). W połączeniu w fazie ciekłej i w fazie gazowej połączenie krakingu katalitycznego, zarówno w celu uniknięcia złej jakości oleju w fazie ciekłej kruszywa katalitycznego, jak i uniknięcia niedogodności wymaganej wysokiej temperatury i dużej energii do krakowania katalitycznego w fazie gazowej.

10, Przyjęcie technologii wielokrotnej katalizy i pirolizy w celu rozwiązania dodatkowego oleju woskowego.

Szczegóły kontaktu
Anhui Oursun Resource Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Eileen Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)