Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOdpady z tworzywa sztucznego na maszynie Diesel

PP / PE / PS Odpady z tworzywa sztucznego do silnika Diesla 280KWH / Ton Power High Performance

dobra jakość Odpady z tworzywa sztucznego na maszynie Diesel na sprzedaż
dobra jakość Odpady z tworzywa sztucznego na maszynie Diesel na sprzedaż
Im Online Czat teraz

PP / PE / PS Odpady z tworzywa sztucznego do silnika Diesla 280KWH / Ton Power High Performance

Chiny PP / PE / PS Odpady z tworzywa sztucznego do silnika Diesla 280KWH / Ton Power High Performance dostawca

Duży Obraz :  PP / PE / PS Odpady z tworzywa sztucznego do silnika Diesla 280KWH / Ton Power High Performance

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OURSUN
Orzecznictwo: GS CE SGS
Numer modelu: OS-25T

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 305
Czas dostawy: 90 dni
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Słowa kluczowe: proces konwersji tworzywa na paliwo Głównym surowcem: PP, PE i PS.
Funkcja: Dobra wydajność środowiskowa Modelu: OS-25T
Moc: około 280KWH / Ton Orzecznictwo: GS CE SGS

PP / PE / PS Odpady z tworzywa sztucznego do silnika Diesla 280KWH / Ton Power High Performance

Nasz odpady z tworzyw sztucznych do silników wysokoprężnych przyjmuje najnowszą technologię pirolizy i uzyskał kilka patentów i certyfikatów po dziesięcioleciach innowacji i rozwoju. Został on powszechnie uznany w kraju i za granicą, z doskonałą wydajnością, konkurencyjną ceną, wysoką wydajnością, wygodą utrzymania i oszczędnością kosztów.

Nasi wykwalifikowani specjaliści dostarczą klientom optymalne kompleksowe rozwiązania wymagane w przypadku rysunków technicznych, instalacji i montażu, nadzoru,

uruchomienie i szkolenie personelu, a także serwis posprzedażowy.

Główny surowiec: PP, PE i PS.

Wymagana moc: około 280 kWh / tonę

Dzienna wydajność przetwarzania odpadów tworzyw sztucznych: od 10 ton do 500 ton

Proporcja oleju: od 50% do 90% w zależności od różnych surowców

4 produkty końcowe otrzymujemy po pirolizie i destylacji. A ich zastosowania są poniżej.


1- Olej rafinacyjny

(1) olej napędowy (0 # lub 5 #)

Zawiera 75 - 80% dla wszystkich olejów. I może być stosowany w wózkach widłowych i innych ciężarówkach inżynieryjnych, statkach, generatorach itp.

(2) olej napędowy

Zawiera około 20% dla wszystkich olejów. Może to być olej samochodowy po zmieszaniu z olejem o wyższej wartości oktanowej 1 : 1 lub bezpośrednio w generatorze benzyny.


2- Gaz

Zostanie ponownie wykorzystany. (Palny gaz wytworzony w procesie przetwarzania może zostać ponownie wykorzystany jako paliwo do ogrzewania samego urządzenia, co pozwoli zaoszczędzić mnóstwo energii na cały proces pirolizy plastycznej).

3- Woda

Będzie on ponownie użyty jako woda kondensacyjna.

4- Żużel

Może to być węgiel aktywny i pręt węglowy lub spalanie wraz z węglem i węglem.

Funkcje i cechy odpadu z tworzywa sztucznego na maszynie Diesel

Funkcjonować:

Funkcją urządzenia jest wykorzystanie odpadowych tworzyw sztucznych do krakingu katalitycznego w ciśnieniowym reaktorze ciśnieniowym, a następnie organiczny łańcuch polimerowy w odpadowych tworzywach sztucznych zostaje odcięty i zredukowany do węglowodorów o niskiej masie cząsteczkowej, oleju opałowego. Palne, niezanieczyszczone gazy pod gazem C5 generowane przez urządzenie są poddawane recyklingowi przez zespół odzysku gazu i transportowany palnik paliwowy rurociągiem po ustalonym ciśnieniu. Jest więc ogrzewany samoczynnie i eliminuje wtórne zanieczyszczenie środowiska.

Cecha:

  • Oszczędzanie energii

Podgrzewany przez gaz palny wytwarzany podczas pirolizy (każda tona surowca może wytworzyć około 60 kg gazu). Oszczędność ponad 500 stopni elektryczności na tonę surowców. W porównaniu z bezpośrednią emisją gazów, nie tylko eliminuje zanieczyszczenia, ale także zwiększa korzyści ekonomiczne. (Korzyści ekonomiczne na tonę surowców są większe niż 400RMB)

  • Bezpieczny

Normalne działanie ciśnieniowe, monitorowanie komputera, wielokrotna ochrona, dobre bezpieczeństwo.

  • Wysoka wydajność oleju

Dokładne pękanie katalityczne. Organiczne składniki odpadowych tworzyw sztucznych mogą być całkowicie popękane, a wydajność oleju jest wysoka (ilość odpadowych tworzyw sztucznych traktowanych pojedynczym czajnikiem dziennie ponad 2 tony lub dzienna produkcja oleju większa niż 1 tona).

  • Przyjazny środowisku

Surowce nie wymagają mycia, unikają zanieczyszczenia wody. Wytworzony przez siebie gaz można wykorzystać do ogrzewania, co oznacza oszczędność energii i ochronę środowiska. Pozostałością jest sproszkowany węgiel, który może być bezpośrednio sprzedawany jako surowiec dla przemysłu sadowniczego lub bezpośrednio zaangażowany w spalanie węgla.

  • Wysoce automatyczny

Pełna kontrola komputera, łatwa obsługa i mniej pracowników. Jedna zmiana 30 ton sprzętu na dzień wymaga jedynie 4 do 6 osób.

  • Problemy bezpieczeństwa rozwiązane

Przyjęcie stałego ciśnienia wysokotemperaturowego urządzenia do odprowadzania żużla (patent naszej firmy), rozwiązanie ukrytych problemów bezpieczeństwa spowodowanych wyciekiem z urządzenia do usuwania żużla

  • Zastosowanie mieszadła szczelinowego

Mieszalnik szczelinowy (opatentowany przez naszą firmę) i specjalny czynnik przewodzenia ciepła są wykorzystywane do rozwiązania problemu żelatynizacji i niedostatku powolnego tempa nagrzewania w procesie ogrzewania plastikowego.

  • Stabilny przepływ, smoczek i temperatura

Urządzenie do odzyskiwania gazu i stałego ciśnienia (opatentowane przez naszą firmę) rozwiązuje problem, że ciepło jest niestabilne, a temperatura nie może być kontrolowana z powodu niestabilnego natężenia przepływu gazu podczas procesu pirolizy.

  • Wysokiej jakości paliwo i niskie zużycie energii

Specjalna formuła krakingu plastycznego (zastrzeżona technologia naszej firmy) i proces pękania plastiku (opatentowany przez naszą firmę). Łącząc krakowanie katalityczne w fazie ciekłej z krakowaniem katalitycznym w fazie gazowej, unika się niedogodności krakowania katalitycznego w fazie ciekłej i niskiej jakości produktów naftowych i unika się wad wysokiej temperatury i dużego zużycia energii krakingu katalitycznego w fazie gazowej.

  • Niski woskowy olej

Technologia krakingu katalitycznego oleju woskowego stosowana jest do rozwiązywania wielu problemów związanych z olejkiem woskowym.

Szczegóły kontaktu
Anhui Oursun Resource Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Eileen Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)