Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyWaste Plastic To Oil Machine

Wysokowydajna maszyna do przerobu ropy naftowej, ciągła instalacja do pirolizy z tworzywa sztucznego

dobra jakość Odpady z tworzywa sztucznego na maszynie Diesel na sprzedaż
dobra jakość Odpady z tworzywa sztucznego na maszynie Diesel na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Wysokowydajna maszyna do przerobu ropy naftowej, ciągła instalacja do pirolizy z tworzywa sztucznego

Chiny Wysokowydajna maszyna do przerobu ropy naftowej, ciągła instalacja do pirolizy z tworzywa sztucznego dostawca

Duży Obraz :  Wysokowydajna maszyna do przerobu ropy naftowej, ciągła instalacja do pirolizy z tworzywa sztucznego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OURSUN
Orzecznictwo: CE GS SGS
Numer modelu: OS-220T

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 305
Czas dostawy: 90 dni
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Instalacja do ciągłej pirolizy odpadów Modelu: OS-220T
Funkcja: Dobra wydajność środowiskowa certification: CE GS SGS
Typ maszyny:: Automatyczne Moc: około 280KWH / Ton

Wysokowydajna maszyna do przerobu ropy naftowej, ciągła instalacja do pirolizy z tworzywa sztucznego

Jest to celem, do którego dąży personel techniczny Anhui Aosheng, aby całkowicie i bezpiecznie wyeliminować zanieczyszczenie środowiska tworzywami sztucznymi, czyniąc z niego skarb, wykorzystując gruntownie i nie powodując wtórnego zanieczyszczenia; w tym samym czasie można uzyskać znaczne oszczędności dzięki kontrolowaniu zanieczyszczenia środowiska, które może naprawdę przynieść przyszłość korzyści społecznych i korzyści gospodarczych. Po ponad 10 latach wysiłku i niezliczonych próbach, nasz personel techniczny w końcu rozwiązał tak wiele trudności w pirolizie zużytych tworzyw sztucznych, aby wyprodukować olej opałowy. Tymczasem podsumowaliśmy problemy związane z podobnym sprzętem zagranicznym i krajowym, takimi jak: duża inwestycja, skomplikowana struktura, skomplikowana eksploatacja, wysokie koszty, surowe wymagania dotyczące surowców zagranicznych urządzeń i wysokie zużycie energii, niska sprawność cieplna, gruby pokład węglowy w czajniku, ciężki olej, brak ekonomicznych korzyści sprzętu domowego. Po wielokrotnych badaniach i odwołaniu się do dużej liczby odpowiednich materiałów w kraju i za granicą połączyliśmy cechy konstrukcyjne domowych maszyn i urządzeń chemicznych do produkcji. W końcu, po niezliczonych próbach, udało nam się stworzyć sprzęt do krakowania tworzyw sztucznych pod ochroną środowiska pod ciśnieniem atmosferycznym. Sprzęt jest odpowiedni do szybkiego i popularyzacji na rynku, z wieloma zaletami, takimi jak niski koszt, prosta struktura, mały zawód, niskie zużycie energii, małe inwestycje, szerokie surowce, szybki zwrot inwestycji i dobrej jakości paliwo. Urządzenie to w pełni wykorzystuje wytworzony przez siebie gaz łatwopalny do podgrzania, co pozwala uniknąć dużego zużycia energii elektrycznej i naprawdę pozwala na pełne wykorzystanie zasobów.

Nasze odpady z tworzyw sztucznych do fabryki oleju napędowego przyjmują najnowszą technologię pirolizy, a po wielu latach innowacji i rozwoju uzyskały kilka patentów i certyfikatów. Został on powszechnie uznany w kraju i za granicą, z doskonałą wydajnością, konkurencyjną ceną, wysoką wydajnością, wygodą utrzymania i oszczędnością kosztów.

Nasi wykwalifikowani specjaliści dostarczą klientom optymalne kompleksowe rozwiązania wymagane w przypadku rysunków technicznych, instalacji i montażu, nadzoru,

uruchomienie i szkolenie personelu, a także serwis posprzedażowy.

Główny surowiec: PP, PE i PS.

Wymagana moc: około 280 kWh / tonę

Dzienna wydajność przetwarzania odpadów tworzyw sztucznych: od 10 ton do 500 ton

Proporcja oleju: od 50% do 90% w zależności od różnych surowców

4 produkty końcowe otrzymujemy po pirolizie i destylacji. A ich zastosowania są poniżej.


1- Olej rafinacyjny

(1) olej napędowy (0 # lub 5 #)

Zawiera 75 - 80% dla wszystkich olejów. I może być stosowany w wózkach widłowych i innych ciężarówkach inżynieryjnych, statkach, generatorach itp.

(2) olej napędowy

Zawiera około 20% dla wszystkich olejów. Może to być olej samochodowy po zmieszaniu z olejem o wyższej wartości oktanowej 1 : 1 lub bezpośrednio w generatorze benzyny.


2- Gaz

Zostanie ponownie wykorzystany. (Palny gaz wytworzony w procesie przetwarzania może zostać ponownie wykorzystany jako paliwo do ogrzewania samego urządzenia, co pozwoli zaoszczędzić mnóstwo energii na cały proces pirolizy plastycznej).

3- Woda

Będzie on ponownie użyty jako woda kondensacyjna.

4- Żużel

Może to być węgiel aktywny i pręt węglowy lub spalanie wraz z węglem i węglem.

Funkcja i charakterystyka przyjaznych dla środowiska i energooszczędnych odpadów tworzyw sztucznych do pękania pod ciśnieniem atmosferycznym Produkcja wyposażenia paliwowego:

Funkcją urządzenia jest wykorzystanie odpadowych tworzyw sztucznych wyrzuconych w odpadach do katalitycznego krakowania w reaktorze ciśnienia atmosferycznego w celu odcięcia organicznych łańcuchów polimerowych w odpadowych tworzywach sztucznych i zredukowania ich do niskocząsteczkowych węglowodorów-paliwa.

Łatwopalny gaz nieagresywny poniżej C5 wytwarzany w procesie produkcji urządzenia odzyskiwany jest przez urządzenie odzysku gazu i jest regulowany przez rurociąg, który ma być spalany do palnika, aby ogrzać sam sprzęt, eliminując w ten sposób wtórne zanieczyszczenie gaz do środowiska.

Funkcja :

  • Jest ogrzewany przez łatwopalny gaz wytworzony podczas procesu krakingu (około 60 kg gazu na tonę surowca). Każda tona surowca pozwala zaoszczędzić ponad 500 stopni energii elektrycznej, co eliminuje zanieczyszczenia powodowane przez bezpośrednią emisję gazu i zwiększa korzyści ekonomiczne (korzyść ekonomiczna za tonę surowców to ponad 400 juanów).
  • Działanie atmosferyczne, monitorowanie komputera, wielokrotna ochrona i dobre bezpieczeństwo.
  • Kraking katalityczny jest dokładny. Może całkowicie rozbijać składniki organiczne w odpadach z tworzyw sztucznych i ma wysoki uzysk ropy (ilość przetwarzanych odpadów plastikowych dziennie to więcej niż 2 tony lub dzienna ilość oleju przekracza 1 tonę).
  • Dobra wydajność środowiskowa. Surowce nie wymagają czyszczenia, aby uniknąć zanieczyszczenia wody. Wytworzony gaz służy do ogrzewania samego urządzenia, które jest energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Pozostałością jest sproszkowany węgiel, który może być sprzedawany jako surowiec dla sadzy lub bezpośrednio związany ze spalaniem węgla.
  • wysoki stopień automatyzacji. Sprzęt jest w pełni sterowany komputerowo, prosty w obsłudze i wymaga mniejszej liczby pracowników. Jedna zmiana 30 ton sprzętu dziennie wymaga tylko 4 do 6 osób.
  • Rozładowanie żużla wysokotemperaturowego typu wysokotemperaturowego (patent naszej firmy) służy do rozwiązania problemu zagrożenia bezpieczeństwa spowodowanego przez wyciek z odprowadzającego żużel.
  • Mieszadło szczelinowe (patent naszej firmy) i specjalne medium przewodzące ciepło rozwiązują problem żelowania w procesie ogrzewania tworzyw sztucznych i powolnego tempa nagrzewania.
  • Urządzenie zasilające regulator odzysku gazu (patent naszej firmy) rozwiązuje problem, że przepływ ciepła spowodowany niestabilnością procesu krakowania jest niestabilny, a temperatura nie może być kontrolowana.
  • Wykorzystywany jest specjalny katalizator krakingu plastycznego (technologia zastrzeżona przez naszą firmę) oraz proces krakingu plastycznego (patent naszej firmy). Kombinacja krakowania katalitycznego w fazie ciekłej i krakingu katalitycznego w fazie gazowej pozwala uniknąć wad krakowania katalitycznego w fazie ciekłej i niskiej jakości oleju, a także pozwala uniknąć wad wysokiej temperatury i wysokiego zużycia energii w krakowaniu katalitycznym w fazie gazowej.
  • Zastosowanie wieloskładnikowej technologii krakingu katalitycznego w oleju woskowym do rozwiązania problemu oleju woskowego.

Szczegóły kontaktu
Anhui Oursun Resource Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Eileen Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)