Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOdpady z tworzywa sztucznego na maszynę paliwową

PP PE PS Plastikowa do maszyny paliwowej, odpady z tworzyw sztucznych do roślin oleistych z monitorem komputera

dobra jakość Odpady z tworzywa sztucznego na maszynie Diesel na sprzedaż
dobra jakość Odpady z tworzywa sztucznego na maszynie Diesel na sprzedaż
Im Online Czat teraz

PP PE PS Plastikowa do maszyny paliwowej, odpady z tworzyw sztucznych do roślin oleistych z monitorem komputera

Chiny PP PE PS Plastikowa do maszyny paliwowej, odpady z tworzyw sztucznych do roślin oleistych z monitorem komputera dostawca

Duży Obraz :  PP PE PS Plastikowa do maszyny paliwowej, odpady z tworzyw sztucznych do roślin oleistych z monitorem komputera

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OURSUN
Orzecznictwo: GS CE SGS
Numer modelu: OS-

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 305
Czas dostawy: 90 dni
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Słowa kluczowe: wytwarzanie paliwa z plastiku Funkcja: Ciągła instalacja do pirolizy
Orzecznictwo: GS CE SGS Dzienna pojemność: 10 ton do 500 ton
produkty końcowe: rafinacja oleju, benzyny, gazu, wody, żużla Moc: 280KWH / Ton

PP PE PS Plastikowa do maszyny paliwowej, odpady z tworzyw sztucznych do roślin oleistych z monitorem komputera

Nasz zakład przyjmuje najnowszą technologię pirolizy i uzyskał kilka patentów i certyfikatów po dziesięcioleciach innowacji i rozwoju. Został on powszechnie uznany w kraju i za granicą, z doskonałą wydajnością, konkurencyjną ceną, wysoką wydajnością, wygodą utrzymania i oszczędnością kosztów.

Nasi wykwalifikowani specjaliści dostarczą klientom optymalne kompleksowe rozwiązania wymagane w przypadku rysunków technicznych, instalacji i montażu, nadzoru,

uruchomienie i szkolenie personelu, a także serwis posprzedażowy.

Główny surowiec: PP, PE i PS.

Wymagana moc: około 280 kWh / tonę

Dzienna wydajność przetwarzania odpadów tworzyw sztucznych: od 10 ton do 500 ton

Proporcja oleju: od 50% do 90% w zależności od różnych surowców

4 produkty końcowe otrzymujemy po pirolizie i destylacji. A ich zastosowania są poniżej.


1- Olej rafinacyjny

(1) olej napędowy (0 # lub 5 #)

Zawiera 75 - 80% dla wszystkich olejów. I może być stosowany w wózkach widłowych i innych ciężarówkach inżynieryjnych, statkach, generatorach itp.

(2) olej napędowy

Zawiera około 20% dla wszystkich olejów. Może to być olej samochodowy po zmieszaniu z olejem o wyższej wartości oktanowej 1 : 1 lub bezpośrednio w generatorze benzyny.


2- Gaz

Zostanie ponownie wykorzystany. (Palny gaz wytworzony w procesie przetwarzania może zostać ponownie wykorzystany jako paliwo do ogrzewania samego urządzenia, co pozwoli zaoszczędzić mnóstwo energii na cały proces pirolizy plastycznej).

3- Woda

Będzie on ponownie użyty jako woda kondensacyjna.

4- Żużel

Może to być węgiel aktywny i pręt węglowy lub spalanie wraz z węglem i węglem.

Produkt pirolizy i aplikacji:

Odpady tworzyw sztucznych, wyrobów gumowych i szlamu po produkcie końcowym obejmują: olej opałowy, (drut), sadzę i nieskraplający gaz palny, zastosowanie:

Olej opałowy: szeroko stosowany w hutach, ceramice i innych przedsiębiorstwach przemysłowych lub przedsiębiorstwach chemicznych i hotelach, restauracjach i innych paliwach, może być również wykorzystywany do generowania dużej mocy generatora oleju.

Sadza: gruboziarnista sadza może być wykorzystywana do budowy cegielanych surowców, ale także do głębokiej obróbki w przemysłową sadzę, pół-wzmacniającą sadzę, pigmentową sadzę, zastosowanie i jej szeroki zakres.

Nieskraplający gaz palny: około 5-10% zawartości można poddać recyklingowi w procesie produkcyjnym, ponieważ produkcja paliwa może być również gromadzona lub nawet sprężana w postaci skroplonego gazu może być również wykorzystana do spalania lub wytwarzania energii

główny charatetistic Plastic Into Fuel Machine

Wraz z gwałtownym rozwojem przemysłu samochodowego, liczba złomowanych opon zwiększa się z każdym rokiem. Jeśli zużyte opony nie będą odpowiednio obsługiwane, mogą spowodować poważne zanieczyszczenie środowiska, a także spowodować poważne problemy z pożarem.
Obecna ochrona środowiska w przypadku opon odpadowych polega na wykorzystaniu technologii regeneracyjnej, z jednej strony projekt może ograniczyć eksploatację nieodnawialnych zasobów i chronić środowisko, z drugiej strony projekt przynosi zyski, gdy maszyna do pirolizy pobiera paliwo, a rząd będzie również miał subsydia

Serwis pogwarancyjny:

  • Sprzęt dostarczony przez naszą firmę jest projektem "pod klucz", a gwarancja jakości głównego korpusu trwa dwa lata (z wyjątkiem naruszenia procedur operacyjnych i uszkodzeń spowodowanych przez człowieka)
  • Sprzęt dostarczany przez naszą firmę jest naprawiany do końca życia.
  • Sprzęt dostarczany przez naszą firmę korzysta z usługi uaktualnienia technologii na całe życie (klient dobrowolnie)
  • Przed złożeniem zamówienia na sprzęt naszej firmy, prosimy o staranną pracę w lokalnym badaniu rynku odpadów z tworzyw sztucznych. Tylko niezawodne dostawy surowców mogą zagwarantować zwrot z inwestycji.
  • Obszary produkcji i przechowywania sprzętu są kluczowymi obszarami zapobiegania pożarom, a fajerwerki są surowo zabronione; proszę trzymać się z dala od obszarów mieszkalnych.

Szczegóły kontaktu
Anhui Oursun Resource Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Eileen Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)